fotografować to znaczy wstrzymać oddech, uruchamiając wszystkie nasze zdolności w obliczu ulotnej rzeczywistości.

henri cartier-bresson


hej!


ciężko jest mi pisać o sobie, zwłaszcza gdy wszystkie historie ludzkie opowiadam na co dzień zdjęciami. mam jednak nadzieję, że tych parę zdań zobrazuje Ci to, kim jestem.


jestem fotografką - i całe dotychczasowe życie dążyłam do tego, aby móc tak o sobie powiedzieć, więc mówię to z dumą!

w fotografii specjalizuję się głównie w fotografii portretowej rodzinnej, miłosnej i indywidualnej; oprócz tego współpracuję z kilkoma zaprzyjaźnionymi firmami, tworząc sesje produktowe w - a jakże! - lifestyle'owym stylu oraz wykonuję zdjęcia dla osób działających w sferze influence marketingu.


mam dwa oblicza, które można ujrzeć na moich zdjęciach; pierwsze to te kolorowe, pełne uśmiechu i rodzinnego ciepła ujęcia, a drugie wyważone, melancholijne z nutą takiego czynnika, który nie do końca potrafię opisać. i powiem Ci szczerze, że obie strony bardzo cenię i pielęgnuję.

robiąc zdjęcia nigdy nie kierowałam się podręcznikowymi schematami i wydaje mi się, że dzięki temu kadr buduję nie w obiektywie, a w głowie i sercu.

ogromną uwagę przywiązuję do obróbki graficznej; uważam, że jest to taka kropka nad i, podpis każdego fotografa.

uwielbiam naturalne światło, a obcowanie z naturą zawsze mnie inspiruje, więc zdecydowana większość moich sesji odbywa się w plenerze. zresztą - czy jest coś piękniejszego, niż obserwowanie majestatycznego zachodu słońca? ano, jest. robienie wtedy zdjęć. ;)


a po godzinach...


choć mam wokół siebie wielu wspaniałych ludzi i jestem Im wdzięczna za to, że są - jestem typem samotnika. lubię spędzać czas ze sobą, zazwyczaj wtedy piszę, planuję własne projekty, analizuję swoją pracę lub po prostu gram na konsoli czy układam puzzle.

uwielbiam też jeździć bez celu po okolicach i słuchać muzyki, wtedy marzę i snuję w głowie scenariusze, które prawdopodobnie nigdy się nie wydarzą.

jesienią mocne dziewięćdziesiąt procent wolnego czasu spędzam w lesie wsłuchując się w śpiew ptaków i poszukując grzybów, które niekoniecznie lubię jeść, natomiast zbierać - absolutnie kocham.

zajrzyj na mój instagram