atelier - sesje świąteczne


zbiór zdjęć z tegorocznych sesji świątecznych, które odbyły się w moim atelier.

MARta x Sebastian x gabi x julek


to właśnie dla takich ludzi jak Oni czuję, że jestem we właściwym miejscu. fantastyczna rodzinka, którą zapamiętam do końca swojego życia!

klaudia x piotrek x nina x nela // jarzynki


achhh, te moje Jarzynki! cudownie było w końcu się z Nimi zobaczyć, bo z Klaudią i Piotrkiem znamy się od lat! a ich dziewczyny? no spójrzcie!

aga x janek x henio // forest love part. 2


kojarzycie agę i janka z ciążowej sesji we dwoje? jeśli nie, zajrzyjcie na dół tej zakładki; a tymczasem... przygotujcie się na solidną dawkę słodkości.

klaudia + paweł // expecting


upalne, lipcowe popołudnie. kokos biegający wokół nas jak szalony, gdzieś obok co rusz wyłaniające się ponad rumiankami zające. i oni. tak szczęśliwi, tak spokojni. czekający na swoją małą k.


klaudia + maciek + zuzka | idyllic september


tak niesamowicie naturalni, w tej sielskiej scenerii... niczym zdjęci z ekranu! patrząc na te zdjęcia odczuwam niesamowity spokój. ta sesja wyzwoliła we mnie miłość do rodzinnych kadrów i jest mi niesamowicie bliska.


kasia + patryk + filip // golden hour


kasia i patryk, wraz ze swoim przesłodkim bąblem - filipem, przylecieli do polski... wziąć ślub! z tej okazji umówiliśmy się na sesję narzeczeńską, która skończyła się piękną sesją o zachodzie słońca. tylko spójrzcie, jacy piękni!


aga + janek // forest story


są takie historie, które z łatwością da się opisać. dla niektórych z nich nie da się znaleźć odpowiednich słów; trzeba ich po prostu doświadczyć. śmiech wymieszany był ze łzami wzruszenia. absolutnie uwielbiam tą cudowną rodzinę.


kamila + mateusz + marcelina // winter wonderland


styczniowego przedpołudnia, gdy biały puch spowił całą okolicę, spotkaliśmy się w lesie niczym z narnii. osobiście uwielbiam zimę, zwłaszcza w takiej odsłonie i uwierzcie mi - miałam taką frajdę, że po sesji wróciłam w to miejsce z psem.

gotowi, by zarezerwować termin?


każdą moją sesję traktuję bardzo indywidualnie. mam nadzieję, że spotkamy się w jakimś pięknym miejscu, gdzie uda nam się stworzyć niepowtarzalną pamiątkę.